אתרה של גיטה לוי הוקם על ידי עיר האמנות - www.artcity.co.il - פורטל ישראלי המציג אמנות ישראלית. באתר תוכלו להתרשם מעבודות אמנים, ולמצוא מידע רב על תערוכות בארץ.

אתרים מומלצים אחרים:

אתרי ציירים:

נאוה פורת יוצרות ציורי נשים שמחות, מלאות בשר ומלאות חושניות. את השמחה והחיות שלהן היא אינה מבטאת באמצעות מבט בעיניים או חיוך שפתיים, להיפך הפנים ביצירה שלה כמעט ולא קיימים, אלא דרך הקווים העגולים, הצורה השופעת והתנועתיות שהם משדרות. הדמויות אינן כפופות לחוקים של פרופורציה או אידיאל היופי של ימינו. העדר החוקיות של הדמויות יחד עם הנוף הפשוט והילדותי הסובב אותן נותן תחושה של חופש ונאיביות, ללא יומרות, זיוף או תחכום.

שושנה גבעון מציגה באתר עבודות של הדפסי רשת ותחריטים.  קצת על האמנית: במדרשה התמחתה גבעון בהדפס וצילום. בהמשל
לימודי האמנות התחילה לעסוק בהוראה, להדריך מורים לאמנות ולפתח גוף יצירה אינדיווידואלי.


גלריית קירות מדברים מעניקה שירותי ייעוץ בבחירת תמונות לבית. בגלריה מבחר ענק של תמונות המתאימות לחדרים שונים, הסלון, המבואה, חדרי השינה וחדרי הילידים. בגלריה תקבלו ייעוץ והתאמה שיקל עליכם את תהליך הבחירה של התמונות לבית ויעזור לכם בבנית אוסף אמנות מרהיב והרמוני המוצג באופן מיטבי בכל חללי הבית. למעוניינים, הגלריה מספקת גם טכנאי המגיע לתלות את התמונות 

כרמין מלווה את הלקוח בחיפושו אחר יצירת אומנות המושלמת עבורו ומתמחה בייעוץ ברכישת אמנות. יצירה אשר תתאים לו הן מבחינה רגשית והן מבחינה כספית. ליווי הלקוח בתהליך מהנה זה, מתחיל בפגישה אישית וממשיך בביקור בסטודיו של האמן ובפגישה עם האמן. תוך כדי התהליך הלקוח מחליט אם קיימת נקודת מפגש בין רצונותיו וצרכיו הרגשיים לבין היצירה המוצעת בפניו. לאחר קבלת ההחלטה כרמין ממשיכה הלאה עם הלקוח עד להעברת היצירה לבעלותו.